Moderna konečně přiznala, že mRNA vakcíny jsou vysoce toxické pro lidské zdraví

COVID-19

Vědci ze společnosti Moderna konečně přiznali to, co my ostatní víme už léta – mRNA vakcíny proti COVID-19 jsou „vysoce toxické pro lidské zdraví.“

„Hlavní výzvou nyní je, jak účinně eliminovat potenciální toxicitu spojenou s mRNA technologií,“ upozorňují vědci v studii, která byla 23. ledna publikována v Nature Reviews Drug Discovery.

Theepochtimes.com uvádí: Vakcíny Moderna a Pfizer proti COVID-19 využívají technologii modifikované messengerové ribonukleové kyseliny (mRNA). mRNA je přenášena lipidovými nanočásticemi (LNP).

Rizika toxicity zahrnují „strukturní složky lipidových nanočástic, výrobní metody, způsob podání a proteiny vyrobené z komplexních mRNA,“ napsali autoři článku.

Mezi autory článku jsou zaměstnanci společnosti Moderna Eric Jacquinet, Dimitrios Bitounis a Maximillian Rogers, který v době vzniku článku pracoval ve společnosti Moderna.

Společnost Moderna na žádost o komentář nereagovala.

mRNA vakcíny mají řadu známých nežádoucích účinků, včetně zánětu srdce a těžkého alergického šoku. Ty mohou pramenit z reakcí přecitlivělosti, které může vyvolat „jakákoli složka LNP-mRNA“, ale nejpravděpodobněji je vyvolávají PEGlyované lipidové nanočástice, což je podle vědců „nejpotenciálněji reaktogenní složka.“

Je známo, že polyetylenglykol neboli PEG, který je součástí vakcín Pfizer a Moderna proti COVID-19, způsobuje alergické reakce. Externí vědci se rozcházejí v názoru na mechanismus vzniku zánětu srdce, zatímco společnost Pfizer vyslovila domněnku, že za problémem stojí LNP.

Nová studie čerpá z předchozích publikací a dalších údajů. Autoři neprovedli žádné nové experimenty.

Některé z citovaných studií zahrnovaly studie, které zjistily, že mRNA a spike protein podaný vakcínou společnosti Moderna se nachází v různých částech lidského těla týdny nebo měsíce po očkování, přestože zdravotníci při zavádění vakcín tvrdili, že tyto látky opustí tělo během několika dní.

Vědci uvedli, že vakcína proti COVID-19 společnosti Moderna je „bezpečná a účinná“, a uvítali vývoj aktualizované vakcíny jako „důkaz rychlého časového harmonogramu modifikací pomocí mRNA technologie na klinice.“ Vzhledem k „přechodné povaze mRNA“ však může být „nutné opakované podání“, uvedli.

Vědci později poznamenali, že snížení rizika toxicity vakcín a léků na bázi mRNA je nezbytné, ale „komplikované.“ Toho lze dosáhnout pomocí mnohostranného přístupu, který zahrnuje pokročilé testování v laboratořích a upravuje předklinické zkoušky na zvířatech tak, aby lépe zohledňovaly „rozdíly ve fyziologii lidí a zvířat.“

Společnost Moderna a další společnosti v současné době testují řadu nových mRNA produktů, včetně vakcín proti chřipce a léčby rakoviny.

„Díky mRNA platformě, kterou jsme vybudovali, máme vzrušující plán, který počítá až s 15 novými produkty v příštích pěti letech,“ řekl Stephane Bancel, generální ředitel společnosti Moderna, investorům v posledním hovoru k výsledkům společnosti.

Korespondenční autor studie, Mansoor Amiji z katedry farmaceutických věd a chemického inženýrství Northeastern University, postoupil žádost o komentář panu Bitounisovi, který neposkytl žádnou odpověď.

Dr. Malone reaguje
Dr. Robert Malone, který se podílel na vynálezu mRNA technologie, uvedl, že článek bagatelizuje řadu rizik, která byla s vakcínami na bázi mRNA spojena, a může být součástí omezeného povědomí nebo propagandistické techniky.

Tato technika, která je formou zavádějících informací, spočívá v tom, že lidé nabízejí některé informace, aby zastřeli nebo zabránili odhalení jiných informací.

„Můj nejšetrnější výklad celkového záměru studie je, že tato studie shrnuje a představuje informace týkající se rizik a toxicity této technologie platformy, které si společnost Moderna přeje zveřejnit způsobem, který staví firmu, její aktivity a základní technologii platformy do nejlepšího možného světla,“ napsal ve svém posudku Dr. Malone, který se na této studii nepodílel.

„Méně velkorysá interpretace záměru je taková, že tato studie představuje rafinovanou formu propagandistické strategie běžně označované jako limitované věšení.“

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x