Klonům Deep State končí platnost po třech letech, říká vědec zabývající se klonováním armádě

Joe Biden

Podle vědce z Deep State, který byl začátkem ledna zatčen americkými speciálními jednotkami a převezen do neznámého úkrytu k dlouhému výslechu, klony Deep State existují pouze tři roky, jakmile opustí své zrací komory a jsou odvolány do rekultivačního centra nejméně týden před vypršením jejich životnosti.

Joe Biden

Zdroj z kanceláře generála Erica M. Smithe sdělil, že vojenští vyšetřovatelé začali 49letého vědce narozeného v Německu, nyní identifikovaného jako Harald Kraus, vyslýchat ihned po jeho zatčení. Zdrženlivý Kraus odmítl odpovídat na otázky poté, co mu bylo řečeno, že může spolupracovat, nebo čelit vojenskému tribunálu, který má za poslední dva roky stoprocentní úspěšnost odsouzení.

Předtím se vyšetřovatelé jemnými výrazy snažili Krause přesvědčit, aby prozradil, kde se nacházejí klonovací centra ve Spojených státech. Popisovali Krause jako inteligentního, ale také plachého a křehkého, a obávali se, že by ho nátlak mohl zlomit – jen ne tak, jak chtěli. Slíbili mu ochranu před odvetou Deep State a řekli, že pokud ho pustí na ulici, Deep State ho určitě zabije, protože ví, že je v rukou oddílu Bílých klobouků americké armády.

„Pokud tě propustíme, dávám ti 24 hodin, možná méně, než tě najdou. I když nám nic neřekneš, budou předpokládat, že jsme tě zlomili, budou předpokládat, že jsi mluvil. My jsme ti dobří. Když budeš mít štěstí, zabijí tě rychle a bezbolestně, ale tví šéfové nejsou známí tím, že by byli milosrdní,“ řekl údajně Krausovi jeden z vyšetřovatelů.

To byla mírná slova, uvedl náš zdroj.

Krausovi se dostalo královského zacházení – kvalitní jídlo přizpůsobené jeho dietě a dostatek času na zotavení mezi izochronními výslechy a místo cely s rozvrzanou nepohodlnou posteli bydlel v pokoji s postelí. Vyšetřovatelé doufali, že jejich velkorysost z něj vynutí přiznání. Ale Kraus, tvrdohlavý a hmatatelně se bojící svých bývalých zaměstnavatelů, stále odpovídal na otázky rozhořčeným krčením ramen a proklamacemi „já opravdu nic nevím.“

Jeho pohodlná amnézie pokračovala i v březnu a frustrovala vyšetřovatele, kteří mu poskytovali veškerou možnou zdvořilost a vytrvale se snažili získat jeho důvěru laskavými projevy.

V polovině března přestal Kraus jíst a vyšetřovatelům řekl, že zajetí u něj vyvolává deprese a že ztratil chuť k jídlu. Řekl, že se mu stýská po domově, ale ne po práci, nýbrž po manželce a dvanáctiletém synovi, kteří žijí v německém Hamburku.

Vyšetřovatelé viděli příležitost.

„Celý náš průzkum a my jsme neměli tušení, že ten chlap má ženu a dítě stále v Německu,“ řekl náš zdroj z kanceláře generála Smithe. „Vyšetřovatelům řekl, že žijí v Německu, protože manželka se na částečný úvazek stará o svou nemocnou matku, a že je neviděl už rok, když ho navštívili v Bostonu. Vyšetřovatelé tedy zvažovali, že by mohl lhát, hrát na strunu soucitu a tak, ale z řeči jeho těla a postoje usoudili, že pravděpodobně mluví pravdu. A využili toho ve svůj prospěch.“

Vyšetřovatelé svou taktiku ještě zesílili, když Krausovi řekli, že jedině jejich prostřednictvím se opět setká se svou rodinou.

„Víte, že jdou i po rodinách a přátelích,“ řekl Krausovi jeden z vyšetřovatelů. „To, že jsou vaše žena a syn v zahraničí, neznamená, že jsou v bezpečí, a pokud se vrátí do USA a budou vás hledat, protože o vás neslyšeli, věřte mi, že budou v ohrožení. Lidé, pro které jsi pracoval – nevíš, čeho jsou schopni, Haralde, to prostě nevíš.“

Spolupráce bude opětována, řekl vyšetřovatel a dodal, že Deep State je proradný, neúnavný protivník, jehož touha po pomstě nakonec dovede jeho agenty zla až ke Krausově rodině.

Kraus se zhroutil. Mezi vzlyky vyšetřovatelům sdělil, že Deep State rozdělil své klonovací operace tak, že vědci v jednom zařízení nevěděli o poloze ani o zaměstnancích jiných laboratoří. Řekl, že viděl dokumenty, které odkazovaly na existenci dvanácti domácích klonovacích laboratoří kromě té, v níž pracoval v Missouri. Když trval na tom, že neví, čí klony Deep State v různých laboratořích zplodil, vyšetřovatelé ho požádali, aby se podrobil detektoru lži, s čímž souhlasil.

Když byl napojen na detektor lži, Kraus řekl, že klony mají „životnost“ pouhé tři roky, což je důvod, proč Deep State chová více kopií stejných osob. Řekl, že rychlé zrání s sebou nese neřešitelný vedlejší účinek: nevratný rozpad nervových drah.

U lidí mozek čistí nepoužívané dráhy procesem zvaným synaptické prořezávání; pokaždé, když se naučíme něco nového, struktura našeho mozku se mění; vznikají nové nervové dráhy (vytvářejí se synapse, které tyto nové informace ukládají a načítají).

Podle Krause klony po třech letech přestanou vytvářet nové dráhy a stávající dráhy vyhnijí, což způsobí psychózu ještě před jejich smrtí.

Dodal, že každý klon má za levým uchem implantovaný podkožní mikročip. Slouží jako sledovací zařízení GPS a přijímač, jehož prostřednictvím může Deep State vydat „příkaz k odvolání“ před vypršením platnosti klonu.

„Řekl také, že čip umožňuje Deep State sledovat celkový zdravotní stav klonu,“ uvedl náš zdroj.

Kraus vysvětlil, že odvolané klony se rozpouštějí v kyselině a nahrazují se jinou kopií člověka, kterého prezentují na veřejnosti, a prohlásil, že nyní zničená laboratoř v Missouri vydala v letech 2012-2022 tři kopie Josepha R. Bidena.

Kraus řekl, že věří, ale nemůže dokázat, že Obama nechal skutečného Bidena zabít.

Náš zdroj uvedl, že Kraus absolvoval čtyři zkoušky na detektoru lži.

Na otázku, co bude s Krausem, odpověděl: „Samozřejmě ho nemůžeme nechat jít. Deep State ho nenechá naživu a my máme oprávněné důvody ho zadržet na neurčito, pokud to bude nutné. Dopustil se zločinů proti národu a lidskosti. A možná nám toho řekne ještě víc.“

Prosím, lajkujte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Oy Vey
Host
Oy Vey
1 rok před

hoci prezidement Bidet je dement, ale jedno až trojročný klon by za tak krátku dobu nevyškolili, aby vedel komunikovať dokonca ani na takej dementnej úrovni ako pán prezidement.Čiže príbeh je asi od klonu pána Dobšinského a bratov Grimmovcov.

Papínek
Host
Papínek
1 rok před
Reply to  Oy Vey

Nevím, jestli jste viděl film Šestý den, ale technologie na kopírování vzpomínek opravdu existuje. Jinak by totiž klony ani neměly smysl, protože dospělého člověka normálně mluvit nenaučíte, tím spíše že zároveň potřebuje i vzpomínky na celý svůj život, aby se okamžitě neprozradil inteligencí květáku.Obzvláště pokud je to klon s omezenou trvanlivostí.
A osobnost u klonu lze tím pádem také i předprogramovat a dokonce i vytvořit doslova „firmware na míru“. Veškeré indicie máme na očích, jen se je naučit vnímat.Dává to smysl, ne?

zuza
Host
zuza
11 měsíců před

všetky príbehy o vojskách SHAEF, společnosti bílého draka, Bílé klobuky a pod. pochádzajú od jedného autora – rozprávkara Benjamina Fulforda. Má bohatšiu fantáziu ako bratia Grimmovim, Dobšinský a Andersen dokopy.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x