Dr. Robert Malone: Vakcíny proti COVID-19 trvale poškozují mozek, srdce a imunitní systém dětí

Dr. Robert Malone

Vynálezce moderní technologie mRNA vakcín, Dr. Robert Malone, nedávno během svého silného projevu na shromáždění Defeat the Mandates Rally ve Washingtonu D.C. důrazně varoval rodiče ve Spojených státech a na celém světě před nebezpečím, které představuje očkování jejich dětí proti COVID-19.

Dr. Robert Malone

Malone uvedl, že ti, kteří zvažují očkování svých dětí proti COVID-19, si mohou způsobit trvalé poškození, a vyzval je, aby se před rozhodnutím informovali o rizicích.

Poznamenal, že jako rodič je zodpovědný za ochranu dětí. „Pokud jim tyto genetické vakcíny ublíží, jste to vy, kdo se o ně bude muset postarat. A ponesete břemeno po zbytek svého i jejich života,“ řekl.

Dále poznamenal, že v průměru 1 z 2 000 až 1 z 3 000 dětí, které dostanou vakcíny, bude krátkodobě hospitalizováno s poškozením způsobeným vakcínou. Jaké dlouhodobé poškození může děti postihnout, ukáže až čas.

Dále uvedl, že vakcína nechrání děti před Omikronovou variantou a nezabrání nakaženým dětem, aby nakazily ostatní. Naopak Big pharma společnosti a vláda jsou téměř plně chráněny před jakýmikoliv škodami, které jim tyto produkty mohou způsobit.

Malone uvedl, že genetické vakcíny mohou děti poškodit. „Mohou poškodit jejich mozek, srdce, imunitní systém a schopnost mít v budoucnu děti. Mnohá z těchto poškození nelze napravit,“ pokračoval.

Více než 16 000 lékařů a lékařských vědců z celého světa již podepsalo prohlášení, podle kterého by zdravé děti neměly být očkovány proti COVID-19. V prosinci 2021 Malone o této problematice hovořil v jednom z projevů, v němž uvedl, že si za svým prohlášením stojí i díky své kariéře, kterou zasvětil výzkumu a vývoji vakcín. „Jsem očkován proti COVID-19 a obecně jsem pro očkování. Celou svou kariéru jsem zasvětil vývoji bezpečných a účinných způsobů prevence a léčby infekčních onemocnění,“ řekl.

Přednesl však varování před injekční aplikací dětem, která je podle něj nevratným rozhodnutím. Mezi problémy, na které upozornil, patřily např. následující: „Do buněk dětí bude vpraven virový gen. Malone poznamenal, že gen donutí dětské tělo vytvářet toxické spike proteíny, které mohou způsobit trvalé poškození jejich důležitých orgánů, včetně mozku a nervového systému, srdce a cév, díky nimž jsou náchylné k tvorbě krevních sraženin, jejich reprodukčního systému a vyvolat zásadní změny v jejich imunitním systému“.

Ještě znepokojivější je, že jakmile tyto škody vzniknou, stávají se nenapravitelnými. Poškození mozku nelze napravit a jizvy na srdeční tkáni nelze opravit. Vakcína může také způsobit reprodukční poškození, které by mohlo postihnout celé generace rodiny.

Nová technologie mRNA nebyla dostatečně testována. Malone uvedl, že vědci a výzkumníci potřebují nejméně pět let testování a výzkumu, než budou moci plně porozumět rizikům, protože škodlivost nových léků bývá odhalena až po mnoha letech. Rodiče by si měli rozmyslet, zda chtějí, aby se jejich vlastní děti staly součástí nejradikálnějšího lékařského experimentu na lidech současnosti.

Úplný Maloneho projev na konferenci Defeat the Mandates

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x