Další „pandemie“ se již plánuje: SARS + HIV + H5N1 (ptačí chřipka)

pandemie

Pokud jste si mysleli, že likvidace „pandemie“ koronaviru COVID-19 republikány a konzervativními médii znamená konec všech budoucích potenciálních psy-op epidemií pod falešnou vlajkou a „mimořádných událostí“ v oblasti veřejného zdraví, zamyslete se znovu.

pandemie

Vakcinační průmysl ve spojení s mocnými právě nyní plánuje další plandemii, která je podle některých názorů již plně naplánována a jen čeká na to, až nastane ten správný čas.

Některé z největších očkovacích společností na světě údajně připravují své zbrusu nové vakcíny proti ptačí chřipce H5N1 v rámci příprav na to, co Dr. Paul Cottrell označuje za uvolnění jakési chimérické biologické zbraně složené ze SARS, HIV a ptačí chřipky.

Vakcinační giganti GlaxoSmithKline (GSK), Moderna a CSL Seqirus nedávno agentuře Reuters sdělili, že již zahájili nebo se chystají zahájit testování nových očkovacích látek, které jsou určeny proti hypotetické „zmutované“ verzi H5N1, která se přenáší na člověka.

Společnost Sanofi, další farmaceutický konkurent, tvrdí, že již má očkovací látky proti H5N1 na skladě a „v pohotovosti“, což znamená, že jsou připraveny k okamžitému nasazení, jakmile bude vláda připravena vyhlásit další Pandemii 2.0.

Společnost Moderna uvedla, že její vakcíny proti H5N1 budou vyráběny stejnou technologií messenger RNA (mRNA), jakou používají její kovidové vakcíny – to znamená, že v těle lidí bude ještě více spike proteinů.

Raffael Nachbagauer, výkonný ředitel společnosti pro infekční nemoci, rovněž uvedl, že společnost je připravena zahájit testování svých experimentálních vakcín proti ptačí chřipce na lidech v první polovině roku 2023 a je schopna tak učinit „velmi rychle“ v případě vyhlášení ohniska nákazy.

Podle WHO je nákaza ptačí chřipkou u lidí vzácná, jak je tedy možné, že se objeví další pandemie?
Podle „vědců“ se ptačí chřipka již rychle šíří Evropou a nedávno přeskočila do Severní a Jižní Ameriky, kde zabila téměř 200 milionů ptáků a dalších zvířat. První ohnisko se údajně objevilo v říjnu 2022 na farmě norků v severozápadním Španělsku.

Ve Spojených státech po kontaktu s virem uhynulo nebo bylo utraceno přibližně 52 milionů ptáků ve 46 státech. Není jasné, zda stejné podvodné PCR testy, které byly použity při COVID-19, byly použity i při stěrech těchto ptáků na tuto nákazu.

Takto se nyní omlouvají za nedostatek vajec a tvrdí, že desítky milionů kuřat musely být utraceny kvůli riziku ptačí chřipky. Vejce jsou nyní dražší a v obchodech s potravinami je stále obtížnější je sehnat.

Podle Světové zdravotnické organizace (WHO) riziko ptačí chřipky pro člověka prakticky neexistuje. V loňském roce byly zaznamenány pouze čtyři případy nákazy člověka ptačí chřipkou, z toho dva ve Španělsku, jeden v Číně a jeden v USA.

Jediný způsob, jak se ptačí chřipka skutečně stane hrozbou pro lidi, je ten, že s ní bude manipulováno stejným způsobem, jako se předpokládá, že s COVID-19 bylo manipulováno v laboratoři pomocí technologie gain-of-function.

Prosím, lajkujte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
zdenio
Host
zdenio
1 rok před

Další z pitomostí o virech. Pokud je virus nějaká věc, pak je problem v tom, že nikdy nebyl vyfotografován, extrahován ani izolován. Nikdy nebyl ani namohl být přenesen do zdravého člověka, a nebylo nikdy prokázáno, že způsobil to samé onemocnění, přičemž údajný virus u nově nakaženého se pak musí shodovat s původním virem. Testy proto nejsou a nemohou být validovány zlatým standardem a jsou proto z analitického hlediska neproveditelné. Nikdo nikdy nepostupoval dle Kochova postulátu. ŽÁDNÝ SMRTÍCÍ VIRUS NEEXISTUJE. Jde jen o vakcinační byznys, se všemi jeho důsledky.

PřemekJ
Host
PřemekJ
1 rok před

Plánují, ale sami jen čekají na svůj krutý osud. Evidence proti nim je obří a plně vypovídá o jejich nelidských skutcích. Ďábel to má spočítané…

3
0
Would love your thoughts, please comment.x