CNN připouští, že mRNA vakcíny mohou mít nepříznivý vliv na imunitu

mRNA vakcíny

Po více než 18 měsících od jejich vydání se falešná zpravodajská televize CNN ptá, zda mRNA vakcíny proti Covid-19 nesnižují imunitu.

mRNA vakcíny

V článku zveřejněném minulý pátek, který rozebírá Hledání déle trvajících vakcín proti Covid-19, a vzhledem k tomu, že průlomové infekce u dvojitě očkovaných a posílených jedinců pokračují rychlým tempem, CNN připustila, že se vědci snaží přijít na to, proč imunita, kterou údajně očkování poskytuje, prostě zřejmě nevydrží.

„Je tu však ještě jeden kousek skládačky imunity, který se vědci snaží naléhavě vyřešit, a to, zda může být tento pokles naší ochrany způsoben technologií mRNA, která se používá k výrobě některých vakcín proti Covid-19, například vakcín vyvinutých společnostmi Moderna a Pfizer/BioNTech, které tuto platformu použily jako první na světě.“

K článku přispěl i zastánce vakcín Dr. Anthony Fauci, který mRNA vakcíny prosazuje již téměř dva roky, tentokrát tvrdil: „Některé vakcinační platformy poskytují velmi vysoký stupeň ochrany, ale jejich trvanlivost není příliš dlouhá.“

Poté hodil neúspěšnou experimentální technologii mRNA pod autobus se slovy: „S mRNA máme opravdu skvělou platformu… Ale zkusme být lepší.“

Tento názor byl minulý týden také zastáván v pořadu „Good Morning America“, kde jeden z vedoucích lékařských spolupracovníků ABC News připustil, že mRNA vakcíny a následné posilovače mohou ničit imunitní systém.

Nejnovější článek CNN opakuje to, o čem Akta X a další informují již několik měsíců, a sice že vakcíny oslabují imunitní reakci organismu, takže lidé jsou náchylní k opakovaným infekcím.

O této anomálii poprvé informoval výzkumník v oblasti vakcín Alex Berenson, který upozornil na alarmující přiznání britské vlády, že u lidí, kteří se po očkování nakazili Covid-19, se objevily nižší hladiny protilátek.

„Britové nyní říkají, že zjišťují, že vakcína narušuje vrozenou schopnost vašeho těla po infekci vytvářet protilátky nejen proti spike proteinu, ale i proti dalším částem viru,“ vysvětlil tehdy Berenson.

Vědec v pondělí udělal hořkosladké vítězné kolečko a zdůraznil další pasáž v článku CNN, která jako by přiznávala, že mRNA vakcíny byly naprostým neúspěchem.

V pasáži CNN se uvádělo:

Spojené státy se nyní nacházejí ve fázi pandemie, kdy se zdravotníci potýkají se skutečností, že k udržení imunity proti Covid-19 v komunitě bude národ buď muset pravidelně – nebo možná každoročně – podávat posilovací očkování, nebo bude muset zavést zcela novou vakcínu.

Toto prohlášení předznamenává, že se média možná brzy pokusí od neúspěšné vakcíny distancovat, píše Berenson.

„To, co vidíte, jsou první kroky k oficiálnímu uznání, že mRNA vakcíny selhaly a dříve či později přijdou nové vakcíny,“ napsal.

Pokud se tak stane, Bílý dům také přestane propagovat neúčinné posilovací vakcíny, z nichž Joe Biden obdržel dvě posilovací dávky, a případně obviní z pochybností o vakcínách skeptiky.

„Kampaně boosterů tak budou moci utichnout, pravděpodobně během několika měsíců,“ předpovídá Berenson. „Bílý dům bude omlouvat neúspěch vakcín jako selhání veřejného mínění a tvrdit, že ‚váhavost vůči mRNA vakcínám vzrostla na neudržitelnou úroveň‘ nebo něco podobného a že potřebujeme novou technologii vakcín. (Tou novou myslím nejspíše starou.) Možná budou dokonce natolik cyničtí, že ze zmíněné váhavosti obviní ty z nás, kteří měli celou dobu pravdu.“

Jinými slovy, „zastánci konspiračních teorií“ budou mít opět pravdu.

Mohlo by to však mít i svou světlou stránku v tom, že pokud miliony dávek vakcíny zůstanou nevyužity, společnost Pfizer utrpí velkou újmu na svých ziscích a odjede do západu slunce s naplněnou pokladnou.

„Velký experiment s mRNA skončí nikoli s třeskem, ale s 200 miliony prošlých dávek v mrazácích. Nejpravděpodobnější, ale v žádném případě ne jistý výsledek je: nulový dlouhodobý přínos, nulová až určitá dlouhodobá škoda a více než 100 miliard dolarů pro Pfizer a jeho partu,“ předpovídá Berenson.

Doufejme, že tomu tak skutečně bude.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x