Bývalý zaměstnanec Big Pharma tvrdí, že celý průmysl věděl, že se blíží pandemie COVID-19

Big Pharma

Lékař a výzkumný pracovník, který spolupracoval s několika velkými farmaceutickými společnostmi, včetně společností Pfizer a Johnson & Johnson, uvedl, že celý farmaceutický průmysl věděl, že se blíží pandemie COVID-19, a varoval, že se blíží ještě horší věci.

Big Pharma

Dr. Christina Rahmová je lékařská výzkumnice a odbornice na zdraví. Předtím pracovala ve světě velké farmacie.

Během svého působení ve farmaceutickém průmyslu Rahmová také spolupracovala s dalšími velkými farmaceutickými společnostmi, jako jsou BioNTech, Bristol Myers Squibb, Biogen Idec, Alexion Pharmaceuticals a UCB. Pracovala jako výzkumná pracovnice v oblasti klinických studií, lékařská výzkumnice a pracovnice v oblasti prodeje a marketingu.

Na základě svých zkušeností z působení ve velké farmaceutické společnosti dospěla Rahmová k závěru, že společnost Pfizer a několik dalších společností vědělo, že globální biologický útok, jako je COVID-19, je blízko.

Ve společnosti Pfizer byla Rahmova pravidelně přizývána k práci na různých speciálních projektech. „Prostřednictvím toho mi bylo jen řečeno, že se musíme připravit, protože se chystá biologická válka a v budoucnu se budou uvolňovat viry,“ řekla během rozhovoru se Stewem Petersem v jeho pořadu. „Takže budeme pracovat na různých věcech, jako jsou monoklonální protilátky a různé druhy vakcín.“

Únik COVID-19 z laboratoře ve Wuhanu možná nebyl nehodou
Rahmová uvedla, že v době, kdy pracovala pro společnosti Big Pharma, jí a jejím kolegům šéfové říkali, že musí být připraveni na několik biologických útoků ve spolupráci s různými zeměmi.

„Nebyla by to jaderná válka, museli bychom mít různé věci, jako jsou viry, bakterie a houby, které by se uvolnily. Takže jsme na to museli být připraveni,“ řekla.

Rahmová si je sice jistá, že společnost Pfizer a mnoho dalších velkých farmaceutických firem o nadcházející uměle vytvořené pandemii důvěrně vědělo, není si však jistá, zda za vypuštění koronaviru mezi širší veřejnost ve Wuhanu byla zodpovědná sama společnost Pfizer.

Podle současných poznatků o původu viru COVID-19 došlo k jeho náhodnému úniku vědci z Wuhanského virologického institutu (WIV) ve městě Wuhan ve střední Číně, když prováděli experimenty s tímto virem, které mohly vést k jeho větší smrtelnosti, přenosnosti a obtížnější léčbě.

Rahmové odhalení teorii o úniku z laboratoře nevyvrací. Naznačuje však, že únik mohl být spíše úmyslný než náhodný.

„Připravovali jsme se na to, abychom měli řešení,“ pokračovala. „Abychom to v případě úniku byli schopni léčit.“

Dr. Rahmová varuje před dalšími patogeny, které přijdou
Během svého působení pro společnosti Big Pharma Rahmová pracovala společně s představiteli nadnárodní korporace Procter & Gamble. Tito úředníci jí řekli, aby jim pomohla s řešením různých druhů virů, „protože prý bude více virů.“

Během této práce ji několik čínských kolegů, kteří důvěrně znali jednání ve WIV, upozornilo na blížící se uvolnění koronaviru, „a že se prý uvolní čtyři až pět různých věcí.“

Rahmová i Peters varovali, že tyto patogeny budou brzy zveřejněny a mohou se lišit v tom, o jaké patogeny se jedná. Mohou mít podobu syndromu získaného imunodeficitem vakcíny proti COVID-19 neboli VAIDS, nebo může nemoc pocházet z nanobotů implantovaných do lidí prostřednictvím stejných vakcín.

Přítomnost nanobotů ve vakcíně mRNA proti COVID-19 společnosti Pfizer potvrdili i další vědci. Mezi další škodlivé látky, které byly ve vakcínách nalezeny, patří oxid grafenu a dokonce živí parazité.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x