Bílé klobouky jsou v pohotovosti na Trumpovo úterý

Donald J. Trump

Prezident Donald J. Trump požádal generála Erica M. Smithe, aby v úterý nezasahoval, pokud Deep State a zločinecký manhattanský prokurátor Alvin Bragg nemají nějaký skrytý motiv, který by nesouvisel se ságou kolem Stormy Daniels, a nesnažili se ho přimět k tomu, aby se vzdal předmětu, který již nemá v držení, jako je „jaderný míč“, který obsahuje odpalovací kódy k jaderné triádě Spojených států.

Donald J. Trump

Před svým odchodem z Washingtonu v lednu 2021 se Trump odvolal na zákon o povstání z roku 1807, který v době národní krize, například při převzetí moci Deep State, přenechává moc v zemi armádě. Kódy předal generálu Bergerovi, který je po odstoupení z funkce velitele Bílých klobouků v lednu 2023 předal generálu Ericu Smithovi.

Zdroj z kanceláře generála Smithe sdělil Real Raw News, že Deep State opakovaně vyhrožoval Bílým kloboukům, aby kódy odevzdali, „jinak…“

„Nesmyslné výhrůžky,“ řekl náš zdroj. „Je to samozřejmě jen hypotetický scénář, ale představte si, že by Trumpa přivedli do zadní místnosti a tam by stáli Lloyd Austin a generál Milley. Máme pro případ, že by se věci zvrtly, připravené záložní varianty.“

Podle něj Trump a generál Smith v sobotu večer dlouze hovořili o teoretických eventualitách a formulovali odpovědi na podrazy ze strany Deep State. Dodal, že Bílé klobouky budou mít své síly v Palm Beach i na Manhattanu, ale budou inkognito a připraveny přijít Trumpa bránit, pokud k tomu dá generál Smith rozkaz. Na otázku, které jednotky – speciální síly, Rangers, Delta Force, námořní pěchota atd. budou přítomny, nechtěl nic upřesnit, ale řekl: „Ty nejlepší, které máme.“ Naznačil, že Trump bude mít způsob, jak signalizovat Bílým kloboukům.

A na otázku, zda by takový „signál“ zabránil Deep State v tom, aby Trumpa nechal zmizet nebo ho nahradil podvodníkem či naprogramovaným klonem, odpověděl: „Nemohou Trumpa nechat zmizet. Je to příliš významná postava. Vyvolalo by to občanskou válku. Klon? Kdo může říct, že skutečný prezident Trump není schovaný v bezpečí a oni neskončí s klonem. Dělám si samozřejmě legraci. Podívejte, Deep State se pokouší poslat Trumpa do vězení už léta, nic na něj nemají, takže používají tuhle kravinu se Stormy Daniels, protože si myslí, že mu to ublíží. To se šeredně mýlí. Tohle lidi nabudí, aby Trumpa podpořili, a jeho oficiální návrat do prezidentského úřadu v roce 2024 bude jistý.“

Trump a Smith, jak dodal, doufají, že protesty zůstanou pokojné; nechtějí vidět vlastenecké Trumpovy příznivce postřílené hordami zkorumpovaných federálů.

„Dozvěděli jsme se, že tam bude masivní přítomnost federálních sil, více než 600, včetně odstřelovačů na střechách. To je jeden z důvodů, proč se zapojíme jen v případě nutnosti. Nechceme, aby se civilisté dostali do křížové palby, a nechceme dát Deep State důvod k uvěznění dalších nevinných příznivců prezidenta Trumpa,“ uvedl náš zdroj.

„Prezident Trump je génius. Je pět kroků před protivníky,“ dodal na závěr.

Prosím, lajkujte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

5 3 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x