Australská armáda nyní NÁSILNĚ aplikuje domorodému obyvatelstvu smrtící „vakcíny“

Aborigéni

Domorodý stařešina vystupuje proti pokračující genocidě původních obyvatel Austrálie pod záminkou boje proti plandemii.

Aborigéni

Jak jsme již informovali, australská vláda nyní obyvatelům Severního teritoria násilně aplikuje „vakcíny“ proti wuhanskému koronaviru (COVID-19), což je závažným porušením lidských práv.

June Millsová, která zveřejnila video na internetu (viz níže), vyzývá ostatní členy své skupiny, aby se postavili a bojovali proti tomuto plánu vylidňování (video je k dispozici také na Facebooku).

„Zabíjejí nás,“ řekla Millsová. „Je to program likvidace. O nic jiného nejde.“

Podle Millsové australští vojáci fyzicky zadržují domorodce a proti jejich vůli jim aplikují injekce s mRNA (Pfizer-BioNTech, Moderna) a virovým vektorem DNA (Johnson & Johnson, AstraZeneca). K tomu údajně dochází v Binjari, které se nachází v australském Severním teritoriu.

Millsová ve videu veřejně poskytla své telefonní číslo, aby jí diváci zavolali a pomohli vymyslet plán, jak tomu zamezit.

„Kde je naše armáda?“ zeptala se. „Potřebujeme armádu. Nemůžeme jen tak ležet a nechat je dělat to, co dělají! Je čas, aby se všichni postavili na nohy! Jsou to nepřátelé, kteří okupují naši zemi.“

Pokud byste chtěli pomoci bojovat jménem australských domorodců za ochranu jejich lékařských práv, můžete se obrátit na ústředí Úřadu pro ochranu domorodých oblastí na adrese enquiries.aapa@nt.gov.au a také na ombudsmana Severního teritoria.

„S rozdělováním rodin pod hrozbou použití zbraně se naplňuje jedna z nejděsivějších předpovědí,“ říká o této situaci Mike Adams, strážce zdraví. „Vojenský/zdravotní stav, kdy jsou nevinní civilisté pod hrozbou použití zbraně shromažďováni a odváženi do v podstatě tajných koncentračních táborů.“

„Michael Gunner, náčelník teritoria, přiznává vojenské únosy a nucené přesuny australských domorodců, dokonce znevažuje jejich rodinné struktury a naznačuje, že jsou to divoši, protože mnoho členů komunity spolu komunikuje jako rodina.“

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x