Armáda zničila výzkumnou laboratoř Covid-19 na Bostonské univerzitě

laboratoř Covid-19 na Bostonské univerzitě

Americké speciální jednotky a armádní specialisté na chemické, biologické, radiologické a jaderné zbraně v úterý provedli razii a zničili výzkumnou laboratoř Covid-19 na Bostonské univerzitě, kde vědci a postgraduální studenti vytvořili hybridní superkmen, který zabíjel 80 % nakažených myší.

laboratoř Covid-19 na Bostonské univerzitě

Tým z Bostonské univerzity, který se zabýval výzkumem „zisku funkce“, zkombinoval Omicron a původní Wuhanský virus – samostatně ne závažnější než běžný případ chřipky – do patogenu, který by teoreticky mohl vyhladit lidstvo.

Americká armáda, jak uvedl zdroj z kanceláře generála Davida H. Bergera, podnikla rozhodné kroky okamžitě poté, co potvrdila existenci posíleného patogenu a slyšela, jak se pracovníci Bostonské univerzity chlubí svým „zázračným“ úspěchem.

„To, co se stane myším, se nemusí stát lidem, ale my jsme neponechávali nic náhodě. Vakcíny zabíjejí dost lidí a my nechceme mít na krku skutečného kapitána Tripse,“ řekl náš zdroj s odkazem na fiktivní patogen z knihy Stephena Kinga The Stand, který zahubí 99,4 % populace.

Dodal, že generál Berger sestavil tým, který má tuto hrozbu eliminovat.

Ve dvě hodiny ráno tým pronikl přes ostrahu kampusu a speciální jednotky prolomily dveře univerzitní budovy Národních laboratoří pro nově vznikající infekční choroby, sedmipatrového monolitu z betonu a skla. Speciální jednotky stály na stráži, zatímco specialisté na CBRN v ochranných oděvech, vybavení plány a schématy stavby, provedli vstup a systematicky prohledávali jednotlivé laboratoře v každém patře, až se dostali k tomu, co mělo být prázdnou biolaboratoří v 5. patře. Podle zpravodajských zpráv se budova každý večer ve 21:00 uzavírala a zaměstnanci museli opustit areál nejpozději ve 21:30. V té době se v budově nacházely i další laboratoře.

Tým však našel tři osoby oblečené do ochranných pomůcek, které pracovaly v tlumeném světle a přenášely zkumavky mezi chladicími skříněmi v laboratoři. Jeden z nich, zřejmě vedoucí vědecký pracovník, řekl týmu: „Kdo jste? Nemáte tu co dělat,“ a když mu bylo řečeno, že je zatčen z pověření americké armády, dodal: „Ne, to není správné. NIH ví, co děláme. Máme grant na výzkum.“

Přestože „vědci“ nosili ochranné pomůcky, laboratoř samotná postrádala ochranná opatření, která jsou v prostředí BSL obvyklá: nebyly zde žádné přetlakové uzávěry na vzduchotěsných dveřích, žádné chemické sprchy, žádné přetlakové obleky, žádné redundantní kompresory ani dekontaminační komory. Ve 20galonové skříni na stole však bylo umístěno 14 mrtvých krys a jedna živá.

„Považujte se za vyřazené,“ řekl jim velitel CBRN.

„Vědci“ byli vyvedeni z budovy se zbraní v ruce, zatímco zbývající příslušníci CBRN přenesli superkmeny virů z mrazáků laboratoře do mobilních chladicích boxů, které si přivezli s sebou. Jakmile dostali povolení, speciální jednotky vstoupily do laboratoře a zničily každé zařízení.

Vzorky odebrané z laboratoře budou podle našeho zdroje analyzovány a poté odeslány do „zábleskové komory“ ke zničení.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Drak
Host
Drak
1 rok před

Pokud je to pravda, jeto po dlouhé době dobrá zpráva. Doufá, že takových zpráv bude přibývat a zrůdy budou postupně likvidovány Schwabem počínaje.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x