Armáda zatkla Bidenova pobočníka Mikea Donilona

Mike Donilon

Americká námořní pěchota v sobotu vydala vojenský zatykač na agenta Deep State Mikea Donilona, amerického právníka a konzultanta volební kampaně, který působil jako hlavní poradce falešného prezidenta Joea Bidena. Byl hlavním stratégem zločinecké prezidentské kampaně Joea Bidena v roce 2020.

Mike Donilon

V sobotu ráno před východem slunce obklíčila námořní pěchota pod vedením MARSOC, JAG a OMC Donilonův prázdninový dům v Narragansettu na Rhode Islandu, přímořské obci s 15 000 obyvateli, z nichž mnozí jsou spjati s hegemonií Deep State.

Mariňáci ho našli spícího v posteli, se dvěma poloprázdnými lahvemi alkoholu a devítimilimetrovou Berettou na nočním stolku v dosahu ruky. Podnapilý a sotva schopný mluvit byl Donilon bez incidentu vzat do vojenské vazby a převezen do zpracovatelského centra, odkud bude nakonec poslán na Guantánamo.

Donilon je druhým, o němž redakce ví, že byl v posledních dvou týdnech zatčen. Dne 20. listopadu zajali američtí mariňáci z Camp Lejeune Anitu Dunnovou, která byla stejně jako Donilon hybnou silou plánu nelegitimní administrativy na trvalé zablokování a bankrot americké společnosti.

Zdroj z JAG, který hovořil pod příslibem zachování anonymity, sdělil naši redakci, že armáda Donilona sledovala několik týdnů, ale počkala, až bude sám a izolovaný, a teprve pak začala jednat. Náš zdroj upozornil, že hlavním problémem při dopadení aktiv Deep State je, že mají tendenci shromažďovat se ve velkých skupinách a obklopovat se nevinnými.

„K Donilonovu zatčení došlo několik dní předtím, než se měl setkat s Bidenovým ekonomickým týmem. Měli jsme tipy, že plánují projednat, jak znovu uzavřít zemi kvůli té věci s Omicronem. A důkazy získané u něj doma tyto tipy potvrdily,“ uvedl náš zdroj.

Kromě jiných usvědčujících důkazů našli mariňáci u Donilona ručně psaný návrh, který podrobně popisoval plány na zvýšení inflace o dalších 6 % během příštích šesti měsíců, což by zcela jistě vedlo k bankrotu osob a podniků, které již byly těžce zasaženy podvody.

„Diskutujte s [předsedkyní Rady ekonomických poradců] Celií Rouseovou – nižší a střední třída si uvědomí, že SPR (pravděpodobně myšleno strategické ropné rezervy) ve skutečnosti neotevřeme, když ceny pohonných hmot neklesnou a budou se nadále zvyšovat. Během 3-6 měsíců se objeví podezření a možná budeme potřebovat jiné úhly pohledu…“ část jeho poznámek.

Dokumenty navíc odkazovaly na nesčetné nákladní lodě u kalifornského pobřeží.

„Musíme udělat vše, co je v našich silách, abychom zabránili tomu, aby se dovážené zboží dostalo ke spotřebitelům. K tomu můžeme využít Omicron v náš prospěch,“ stálo v dokumentu.

Co hůř, jeho poznámky podnítily COE k tomu, aby vymyslela způsoby, jak uvalit další daně na domácí kukuřici a pšenici, které jsou největšími zemědělskými komoditami v zemi.

„Očekáváme, že se díky informacím z jeho elektronických zařízení dozvíme mnohem více. Donilon je zrádce Ameriky a konečně se bude muset zodpovídat za své zločiny,“ uvedl náš zdroj.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x