Anthony Fauci právě přiznal, že celá „věda“, která stojí za snahou zastavit COVID-19 pomocí vakcín NEFUNGUJE

Anthony Fauci

Bývalý šéf Národního institutu pro alergie a infekční nemoci (NIAID) Tony Fauci tento týden komentoval experiment s „vakcínou“ proti COVID-19 a přiznal, že očkování nefunguje tak, jak se tvrdí.

Anthony Fauci

„Pokusy o kontrolu slizničních respiračních virů pomocí systémově podávaných nereplikujících se vakcín byly dosud z velké části neúspěšné,“ napsal Fauci v nové studii zveřejněné v časopise Cell Host & Microbe s názvem „Rethinking next-generation vaccines for coronaviruses, influenza viruses, and other respiratory viruses.“ (Přehodnocení vakcín nové generace proti koronavirům, chřipkovým virům a dalším respiračním virům).

Dokonce i poté, co Fauci sám agresivně prosazoval očkování, uznal, že v zemi se nyní rozšířil nesouhlas s operací Warp Speed, a přiznal, že vše, co bylo Americe a světu řečeno o Fauciho očkování proti COVID-19, byla lež – ups!

Nyní je Fauci náhle přesvědčen – ačkoli dříve tvrdil opak -, že vakcíny proti čínskému viru jsou neúčinné, což znamená, že nefungují. Je mnohem vhodnější, jak Fauciho nová studie připouští, spoléhat se na přirozenou imunitu.

„Z přehledu jasně vyplývá, že vakcíny proti respiračním virům, jako je chřipka nebo koronaviry (např. SARS-CoV-2 zodpovědný za COVID-19), s velkou pravděpodobností nedosáhnou takové účinnosti, jakou očekáváme od jiných vakcín,“ píše David Bell.

„Autoři upozorňují na údaje CDC, které ukazují, že účinnost vakcín proti chřipce, které se nyní prosazují pro všechny věkové kategorie od 6 měsíců výše, se od roku 2005 pohybuje od pouhých 14 % do maximálně 60 % ( při rozšíření o 17 let zpět by se snížila na 10 %, přičemž průměrná účinnost vakcíny (VE) je těsně pod 40 %).“

Vakcíny nefungují proti respiračním virům, tečka
Protože viry neustále mutují do nových „variant“ a „subvariant“, snažit se je kontrolovat vakcínami je nesmyslné. I když očkování proti původnímu viru funguje nebo se zdá, že funguje, původní virus vakcínu rychle přelstí a ta se stane nepoužitelnou.

„… naše nejlepší schválené vakcíny proti chřipce by byly nedostatečné pro udělení licence pro většinu ostatních nemocí, kterým lze předcházet očkováním,“ uvádí se ve Fauciho dokumentu. „… není překvapivé, že žádný z převážně slizničních respiračních virů nebyl nikdy účinně kontrolován vakcínami.“

„Vakcíny proti těmto dvěma velmi odlišným virům mají společné vlastnosti: vyvolávají neúplnou a krátkodobou ochranu proti vyvíjejícím se variantám viru, které unikají populační imunitě.“

Studie dále vysvětluje, že viry se replikují převážně v lokální slizniční tkáni, aniž by způsobovaly virémii. To znamená, že viry se nikdy řádně nesetkají s imunitním systémem nebo plnou silou adaptivní imunitní odpovědi, která plně dozrává až po týdnu.

To už je dávno za bodem replikace viru a jeho dalšího přenosu na ostatní, a proto i mocní přiznali, že očkování proti COVID-19 nedokáže zastavit infekci ani přenos, čímž se stalo zbytečným.

Fauci nyní říká, že bylo také chybné, že se úřady zaměřily na cirkulující protilátky, jako jsou IgG a IgM, při kontrole kovidové infekce. Ukázalo se, že mnohem větší roli v imunitě hrají slizniční protilátky, jako je IgA, které se nacházejí ve sliznici horních cest dýchacích – a tyto slizniční protilátky nejsou vůbec stimulovány injekčními vakcínami.

„Význam slizničního sekrečního IgA (sIgA) v patogenně specifických reakcích proti virovým infekcím dýchacích cest je již dlouho oceňován u virů chřipky, RSV a v poslední době i SARS-CoV-2,“ vysvětluje se dále ve studii.

Když je i Fauci nucen přiznat, že jím kdysi propagované očkování je naprostá fraška a že mnohem lepší možností je přirozená imunita, je jasné, že je po všem.

Prosím, lajkujte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zdenio
Host
Zdenio
1 rok před

Jeden z největších podvodníků na světě se chce z toho vykroutit? Četl jsem, že už je dávnoo po smrti, takže je to ten pravý FAUCI?

trackback

[…] Anthony Fauci právě přiznal, že celá „věda“, která stojí za snahou zastavit COVID-19 pom… […]

2
0
Would love your thoughts, please comment.x