8 nejčastějších a nejzávažnějších nežádoucích účinků vakcín proti COVID-19

COVID-19

Vakcíny byly ve Spojených státech dlouho považovány za svatý grál medicíny, protože se tak prodávaly. V kapitalistické zemi postavené na reklamě a marketingu zboží, služeb a léků většina Američanů věří všemu, co slyší v televizi, čte na internetu a vidí v časopisech a novinách.

COVID-19

Myslí si, že je to všechno skutečné, legitimní a schválené k užívání nebo konzumaci někým oficiálním někde. Přesto je většina výrobků a léků prosazovaných médii a vládou falešná a pro lidský organismus toxická, zejména vakcíny.

Horší je, že falešné vakcíny způsobují strašlivé vedlejší účinky a nežádoucí účinky, které jsou často trvalé, včetně úmrtí. Nyní se tato škodlivá zdravotní poškození utajují, a to nejen poté, co k nim dojde, ale i během klinických zkoušek.

Nově odhalené dokumenty společnosti Pfizer totiž odhalují DESÍTKY TISÍC nežádoucích účinků, které byly nahlášeny již v lednu a únoru 2021, tedy téměř před rokem. Dokumenty se objevily poté, co žalující skupina profesorů/vědců podala žádost o poskytnutí informací podle zákona o svobodném přístupu k informacím. To je často jediný způsob, jak se veřejnost vůbec dozvídá o spiknutích a úkladech těchto farmaceutických zločinců a masových vrahů, kteří se snaží oklamat masy toxickými vakcínami.

Kdo vůbec může věřit farmaceutickým zločincům, kteří rok co rok opakovaně páchají trestnou činnost?
Jak může vůbec někdo věřit někomu, kdo pracuje pro Pfizer, Modernu, J&J, Merck nebo jiné gangstery vyrábějící vakcíny, kteří fungují jako recidivisté, kteří by měli být všichni ve vězení a odpykávat si těžké tresty? V nejdůležitější sféře medicíny, kde bychom měli potírat pandemii, panuje naprostá netransparentnost.

Tohle určitě „křivku nezploští“ ani nezamezí šíření Covidu. Lékaři a zdravotní sestry po celé Americe jsou dezinformováni a nesprávně vzděláváni, aby svým pacientům předávali nepravdivé informace, které lehkomyslně ohrožují jejich životy injekcemi genové terapie, které více lidí zabijí (a doživotně zmrzačí), než zachrání.

Během pouhých několika měsíců od zahájení distribuce věděli vedoucí pracovníci a vědci společnosti Pfizer o více než 50 000 závažných nežádoucích reakcích způsobených jejich vakcínou Covid, které byly hlášeny během prvních několika měsíců, a nikomu to neřekli.

Pfizer přiznává, že mRNA vakcíny proti COVID-19 mohou způsobit „zesílené onemocnění“, které zintenzivňuje pandemii
Společnost Pfizer v dokumentu „Kouřící zbraň“ přiznala FDA pod hlavičkou „Bezpečnostní obavy“, že mRNA vakcíny mohou způsobit „Onemocnění spojené s vakcínou“ (VAED), což může být také respirační infekce/dysfunkce. Představte si to. Virus Covid je respirační infekce z viru geneticky upraveného člověkem v laboratoři a vakcína proti této virové infekci ZPŮSOBUJE u člověka zesílené respirační onemocnění. Mluvíme o přilévání benzínu do ohně.

Takže FDA to věděla, Pfizer to věděl, a přesto jim bylo uděleno „povolení k nouzovému použití“, aby mohli dále infikovat miliony Američanů, aniž by o tom cokoli věděli.

Tajný dokument také odhalil více než 1200 úmrtí a přes 42 000 nežádoucích hlášení o celkem téměř 160 000 nežádoucích reakcích na mRNA injekci společnosti Pfizer. To je staví na pranýř odpovědnosti za odškodnění ve výši milionů dolarů pro každého pacienta, kterému lhali a který byl zraněn nebo zabit (včetně každého muže, ženy, dítěte, kojence nebo ukončeného těhotenství).

Na prvním místě v žebříčku těchto známých nežádoucích účinků jsou celkové poruchy a poruchy nervového systému. Z neznámého důvodu (kontrola populace) je navíc postiženo třikrát více žen než mužů. Je tato vakcína určena k poškození specifickému pro pohlaví, aby se snížila populace? Společnost Pfizer a FDA o tom jistě věděly.

Takže tady je 8 nejčastějších a nejzávažnějších nežádoucích účinků vakcíny Covid
1. Myokarditida

2. Nové poruchy nervového systému

3. Nové poruchy dýchacího systému

4. Krevní sraženiny

5. Nové poruchy pohybového aparátu

6. Nové gastrointestinální poruchy

7. Anafylaktický šok (téměř 10 %)

8. Nové infekce, včetně COVOD-19 a jeho variant

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x