540 sportovců zemřelo po podání vakcín proti COVID-19, u stovek dalších se objevily vážné zdravotní potíže

540 sportovců zemřelo po podávání vakcín proti COVID-19

Takzvaní zdravotníci, kteří prosazují programy očkování proti koronaviru COVID-19 po celém světě, opakovaně uvádějí, že vakcíny jsou bezpečné a účinné. Kvůli nim však umírají stovky mladých a zdravých sportovců.

540 sportovců zemřelo po podávání vakcín proti COVID-19

Informoval o tom deník Liberty Daily: „Přesně tak, jak jsme již několik měsíců zaznamenávali, většinu velkých sportů zasáhly ‚nevysvětlitelné‘ zdravotní potíže, které se objevily u mladých a jinak zdravých sportovců, včetně naší zprávy, že jen v březnu padli tři cyklisté.“

Ke konci března zaznamenaly webové stránky Good Sciencing 833 sportovců po celém světě, kteří měli srdeční zástavu nebo jiné vážné problémy – z toho 540 potvrzených úmrtí po očkování vakcínou proti COVID-19.

Mezi následky po očkování u sportovců patří zástava srdce, krevní sraženiny nebo trombóza, mrtvice, nepravidelný srdeční tep, arytmie a neuropatie.

Good Sciencing se skládá z malého týmu investigativců, redaktorů zpravodajství, novinářů a hledačů pravdy, kteří shromažďují informace, které mohou prošetřit.

„Nezáleží na tom, kdo jsme. Záleží jen na tom, že nám záleží na tom, abychom prováděli vyšetřování, a předkládáme důkazy, které jsme našli a které jsou téměř všechny zdokumentovány v hlavních mediálních publikacích. Děláme to anonymně, protože jsme viděli, jak jsou lidé za podobné věci zákeřně napadáni a je jim vyhrožováno, takže se tomu nehodláme otevřít ani my, ani nikdo z našich kontaktů,“ uvedla organizace Good Sciencing na svých webových stránkách.

Mladí sportovci se závažnými zdravotními problémy
Společnost Good Sciencing poskytla neúplný a neustále se rozšiřující seznam převážně mladých sportovců, kteří měli v letech 2021 a 2022 závažné zdravotní problémy poté, co obdrželi jedno nebo více očkování proti COVID-19.

„Zpočátku mnoho z nich nebylo nahlášeno. Víme, že mnoha lidem bylo řečeno, aby o svých nežádoucích reakcích nikomu neříkali, a média o nich neinformovala. Začaly se vyskytovat a narůstat po prvním očkování vakcínou proti COVID-19. Mainstreamová média o většině z nich stále neinformují, ale sportovní zpravodajství nemůže ignorovat skutečnost, že fotbalisté a další hvězdy zkolabují uprostřed zápasu v důsledku náhlé zástavy srdce. Mnoho z nich umírá – více než 50 procent,“ odhalil Good Sciencing.

„Většina, ne-li všichni tito sportovci trpěli srdečními problémy po očkování vakcínou proti COVID-19. V době prvního psaní článku jich 28 zemřelo. To nebylo normální, ale pak, o 10 dní později, bylo uvedeno 56 úmrtí a čísla stoupají. Jakákoli jiná skutečná vakcína by už byla dávno stažena z trhu. Média by se ptala. Vyvíjela by tlak na vlády. Ale to se neděje. A vlády dál pouštějí televizní, rozhlasové a novinové reklamy, které nabádají lidi, aby se nechali očkovat poprvé, podruhé, potřetí, počtvrté.“

Good Sciencing dodal, že mnoho příspěvků na Facebooku, Instagramu, Twitteru, fórech a ve zprávách je odstraňováno.

„Takže nyní dostáváme některé zprávy, že neexistuje žádný důkaz o události nebo o stavu očkování. Částečně je to proto, že se tyto informace skrývají,“ uvedl Good Sciencing.

„Stále více lidí nám píše, že jsme v mnoha případech neuvedli očkovací status dané osoby. Má to dobrý důvod. Žádný z klubů nechce tyto informace zveřejnit. Žádný z jejich sponzorů ji nechce zveřejnit. Hráčům bylo řečeno, aby je nezveřejňovali. Většina jejich příbuzných se o tom nezmíní. Žádné z médií se na tuto otázku neptá.“

Britský deník Daily Mail 28. ledna uvedl, že manažer klubu Sunderland FC Lee Johnson naznačil, že za vyřazením jeho brankáře Lee Burgeho ze hry se „zánětem srdce“ může být injekce proti COVID-19, a řekl, že „po těchto injekcích se to stává často.“ O dva dny později klub potvrdil, že Johnson byl propuštěn.

Devětadvacetiletý Burge bude kvůli svému zdravotnímu stavu mimo hru v League One až pět týdnů.

„Vytvořte si vlastní závěry, proč by klub vyhodil manažera, který se stará o své hráče,“ řekl Good Sciencing.

„Víme, že existuje celosvětová koordinovaná snaha o to, aby tyto informace zmizely, takže už jen tento fakt nám říká, že je třeba je shromáždit, prozkoumat a uložit, aby se na ně mohli podívat další vědci a zjistit, zda existují nějaké užitečné vzorce. Velmi si ceníme sportovců uvedených v tomto seznamu, kteří potvrdili, co se jim stalo, aby mohla být známa pravda. Záleží jim na jejich kamarádech sportovcích, i když klubům, jejich sponzorům, médiím a politikům jde spíše o peníze.“

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x